Opowieść

W piątek, 16 lutego, odbyło się cudowne, energetyczne spotkanie autorskie z Agatą Cieszyńską, autorką debiutanckiej powieści pt. „Opowieść”. Pisarka przeniosła nas w magiczny świat, gdzie rzeczywistość przeplata się z fantastyką. Dowiedzieliśmy się o uniwersum zbudowanym przez autorkę, o magicznych istotach aureusach, o bohaterze o imieniu Tytus. „Opowieść” jest pierwszą z czterech części, które mają powstać. Podczas spotkania dowiedzieliśmy jak i kiedy zrodził się pomysł na książkę i jak wyglądała praca nad nią. Bardzo dużo pytań padło od publiczności, na które autorka cierpliwie i dogłębnie odpowiadała. Zgromadzeni goście żywo byli zainteresowani książką i tematyką, której dotyka. Na koniec można było nabyć książkę z autografem, zrobić wspólne zdjęcie.

Fotografie:

facebook Fotografia Anika Marszałek